Našou špecialitou v oblasti podlahových krytín sú koberce. Ponúkame široké spektrum dizajnových kusových a celoplošných kobercov určených (nielen) do rezidenčných priestorov, v rôznych kvalitatívnych triedach a prevedeniach. Samostatnou triedou sú záťažové celoplošné koberce a kobercové štvorce, ktoré sú určené pre komerčné priestory akými sú ubytovacie zariadenia, kancelárske či rôzne iné objektové a priemyselné priestory. Samozrejmosťou je poradenstvo a odborný prístup pri výbere koberca, ako aj zabezpečenie odbornej inštalácie v prípade celoplošných kobercov.

Detské koberce - NOVINKA

Kreatívne koberce Miroo Individual Carpets vnášajú vďaka voliteľným tvarom do priestoru úplne nový rozmer. Pridanou hodnotou je možnosť navrhnúť si vlastný tvar, aj jeho veľkosť.

Belgické koberce Louis De Poortere – filozofia založená na jednoduchom koncepte: “Chceme byť viac, než len výrobca kobercov.”

Medzi prednosti celoplošných kobercov patrí jednoznačne zníženie hlučnosti a zlepšenie akustických a izolačných vlastností. Koberce sú vyrábané z odolných materiálov s množstvom špeciálnych úprav, na základe čoho vieme vyhovieť požiadavkám každého klienta.